28 лютого 2020 року відбулось засідання сорок сьомої сесії Світловодської районної ради сьомого скликання.

В засіданні взяли участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Наталія Гаврілюк,  21 депутат районної ради, керівники служб, управлінь, відділів, завідуючі секторів райдержадміністрації, керівники служб, які забезпечують життєдіяльність району, сільські голови,  представники засобів масової  інформації.

Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:

1.Звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Світловодського району за 2019 рік.

2.Про стан надання первинної медико-санітарної допомоги дитячому населенню Світловодського району.

3.Про стан соціального захисту людей похилого віку та осіб з інвалідністю  у Світловодському районі.

4.Про внесення змін до рішення районної ради від  01 листопада 2019 року №538 "Про надання дозволу на передачу в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл Світловодського району під розміщення управління соціального захисту населення районної державної адміністрації".

5.Про призначення директора комунального закладу «Павлівське навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Світловодської районної ради  Кіровоградської області».

6. Про укладання контракту з завідувачем КЗ «Світловодський РМК» Світловодської районної ради Кіровоградської області.

7.Про роботу КЗ «Глинське НВО» Світловодської районної ради Кіровоградської області.

8.Про роботу КЗ «Ліцей «Надія» Світловодської районної ради Кіровоградської області.

9.Про внесення змін та доповнень до районної цільової соціальної програми «Молодь Світловодщини»  на 2016-2020 роки.

10.Про Положення про районну учнівську премію обдарованим дітям.

11.Про роботу КУ «Світловодський районний центр із обслуговування закладів освіти» Світловодської районної ради Кіровоградської області.

12.Про внесення змін до рішення районної ради від 13 грудня 2019 року № 558 «Про районний бюджет Світловодського району на 2020 рік».

13. Про Звернення депутатів Світловодської районної ради Кіровоградської області до Кабінету Міністрів України щодо перерозподілу освітньої субвенції.