13 грудня 2019 року відбулась сорок п'ята сесія Світловодської  районної ради сьомого скликання за участі вісімнадцяти депутатів районної ради, першого заступника голови районної державної адміністрації Наталії Гаврилюк,  начальників окремих управлінь і відділів райдержадміністрації, громадськості, засобів масової інформації.
 Перед початком сесії головуючий привітав Дрему Наталію Григорівну - начальника відділу статистики у Світловодському районі Головного управління статистики у Кіровоградській області з професійним святом та нагородив її Почесною грамотою районної ради та районної державної адміністрації. Також  з нагоди професійного свята - дня місцевого самоврядування Подяка обласної ради оголошена Дерев'янку Анатолію Вікторовичу, депутату Світловодської районної ради.
  Депутати до запропонованого порядку денного  сесії  внесли питання:  "Про внесення змін до Цільової програми мобілізаційної підготовки місцевого значення та забезпечення заходів, пов’язаних із виконанням військового обов’язку, призовом громадян України на строкову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань на 2019 -2023 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14 грудня 2018 року № 447", Про звіт тимчасової  депутатської комісії", "Про внесення змін до районної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2021 року № 169 від 21.12.2016 р.", "Про внесення змін до районної цільової соціальної програми «Молодь Світловодщини» на 2016-2020 роки № 26 від 22.12.2015 р.".
На сесії розглянуто 20  питань.
Районні обранці визнали повноваження депутата Світловодської районної ради сьомого скликання Чемадури О.М., заслухали та прийняли до відома звіт голови районної ради Домбровського Романа Васильовича, заслухали інформацію Знам'янської місцевої  прокуратури «Про стан протидії злочинності, корупції, профілактики правопорушень та результати діяльності на території Світловодського району та міста Світловодськ за 2019 рік та звіт районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку Світловодського району за січень-вересень 2019 року, затвердили програму економічного  і соціального розвитку Світловодського району на 2020 рік та районний бюджет на 2020 рік, визначились зі складом конкурсної комісії з проведення  конкурсу на посаду керівника комунального закладу  «Павлівське навчально –виховне  об’єднання  «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний  навчальний заклад» Світловодської районної  ради Кіровоградської області та інші питання.