16 серпня 2019 року відбулася сорок третя сесія Світловодської районної ради сьомого скликання. На сесії були присутні дев’ятнадцять депутатів районної ради, керівництво районної державної адміністрації, запрошені, представники громадськості.

Депутати розглянули та схвалили 17 питань порядку денного: передали майно до Великоандрусівської сільської ради, взяли до відома інформацію Знам'янської місцевої  прокуратури «Про стан протидії злочинності,  корупції, профілактики правопорушень та  результати діяльності на території  Світловодського району та міста  Світловодськ за перше півріччя 2019 року», почули звіт районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку Світловодського району за січень-березень 2019 року та про виконання районного бюджету за перше півріччя 2019 року, внесли зміни до програми економічного і соціального розвитку Світловодського району на 2019 рік, затвердженої рішенням районної ради від 14 грудня 2018 року № 463 та до рішення районної ради від 14 грудня 2018 року № 464 «Про районний бюджет на 2019 рік», підтримали звернення  щодо ремонту дороги Т-12-11 Знам’янка – Подорожнє та щодо змін до адміністративно-територіального устрою т а інші питання.