Орієнтовний перелік питань сорок першої  сесії Світловодської районної ради сьомого скликання

1.Про виконання програми економічного і соціального розвитку Світловодського району за І квартал 2019 року.

2.Про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року.

3.Про санітарно-гігієнічний та екологічний стан населених пунктів району.

4. Про підготовку та проведення відпочинку дітей та підлітків влітку 2019 року.
5.Про стан протипожежної безпеки населених пунктів району

6.Про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Світловодського району.

7.Про роботу Світловодського районного Центру Соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді та Служби у справах дітей районної державної адміністрації по поліпшенню соціального захисту дітей та запобігання дитячій бездоглядності н території району

8.Про роботу  по впровадженню енергозберігаючих заходів в бюджетній сфері району.

9.Про внесення змін до рішення районної ради від 14 грудня 2018 року   № 464 «Про районний бюджет на 2019 рік»

10.Про роботу комунальногозакладу «Районний будиноккультури Світловодськоїрайонної ради Кіровоградської області».

11.Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району.

12.Про  надання дозволу на розроблення проекту із землеустрою щодо встановлення  (зміну) меж с. Озера Озерської сільської ради Світловодського району.

13. Про надання згоди на безоплатну передачу майна

14. Про занесення до Книги Пошани Світловодського  району