17 травня 2019 року відбулась сорок перша сесія Світловодської районної ради сьомого скликання. В роботі пленарного засідання взяли участь 18 народних обранців. На засіданні були присутні: керівництво районної державної адміністрації,  сільські голови, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації,  представники засобів масової інформації, громадськість району.

Перш за все депутати підтримали депутатський запит Анатолія Мірошника, який стосується роботи Глинського відділення «Укрпошти». Даний запит буде направлений для  розгляду директору   Кіровоградської дирекції  ПАТ «Укрпошта» Протасову Сергію Вікторовичу для відповідного реагування з наступним наданням відповіді  районній  раді.

Депутати розглянули тринадцять питань порядку денного.

Заслухали звіти про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Світловодського району, Світловодського районного Центру Соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, комунального  закладу «Районний будинок  культури Світловодської  районної ради Кіровоградської області»; внесли зміни до програми економічного і соціального розвитку Світловодського району на 2019 рік; розглянули низку бюджетних питань; дали згоду на безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад сіл Світловодського району з балансу комунального некомерційного підприємства “Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської районної ради Кіровоградської області” до комунальної власності територіальної громади міста Світловодська на баланс Світловодської центральної районної лікарні Кіровоградської області медичне обладнання, а саме: стоматологічну установку,  первісною вартістю 168,9 тис. грн. з метою надання стоматологічної допомоги населенню міста Світловодська та Світловодського району; заслухали інформацію начальника Світловодського МРВ У ДСНС України у Кіровоградській області Сіденка О.В. про стан протипожежної безпеки населених пунктів району; обговорили питання щодо підготовки та проведення відпочинку дітей та підлітків влітку 2019 року,  занесли до Книги Пошани Світловодського району Логошка  Володимира Миколайовича та Бур’янського Михайла Миколайовича. Питання, яке стосується землеустрою щодо встановлення  (зміну) меж с. Озера Озерської сільської ради Світловодського району депутати обговорили та повернули на доопрацювання.

Загалом сесія районної ради пройшла конструктивно і злагоджено.