Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

02 серпня 2018 року відбулася тридцять третя Світловодської районної ради сьомого скликання.
В роботі пленарного засідання взяли участь 16 депутатів. Були присутні керівники районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, голови сільських рад.
Перед початком сесії присутні привітали з днем народження Березюк Світлану Володимирівну - головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської районної ради Кіровоградської області».
Депутати розглянули такі питання порядку денного:
1. Про інформацію Світловодського відділу Знам’янської місцевої прокуратури Кіровоградської області щодо діяльності прокуратури на території району за I півріччя 2018 року.
2.Про звіт районної державної адміністрації про виконання програми економічного і соціального розвитку Світловодського району за січень-березень 2018 року.
3.Про звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя 2018 року.
4. Про внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Світловодського району на 2018 рік, затвердженої рішенням районної ради від 21 грудня 2017 року № 306.
5.Про стан утримання доріг на території Світловодського району 
та хід виконання рішення двадцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання від 20.10.2017 року № 271 "Про затвердження Програми ремонту та утримання доріг".
6.Про внесення змін до районної програми цивільного захисту Світловодського району Кіровоградської області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26 лютого 2016 року № 55.
7.Про закриття Серебрянського фельдшерського пункту. 
8.Про закриття Оврахівського фельдшерського пункту.
9.Про закриття Сніжківського фельдшерського пункту. 
10.Про внесення змін до рішення Світловодської районної ради №76 
від 22 квітня 2016 року «Про реформування газети «Вісті Світловодщини». 
11.Про затвердження Порядку відшкодування перевізникам витрат, пов’язаних з перевезенням осіб, занесених до Книги Пошани Світловодського району.
12.Про затвердження положення “Регіональний ландшафтний парк “Світловодський”.
13.Про призначення директора комунального закладу ліцей «Надія»
Світловодської районної ради Кіровоградської області.
14.Про призначення директора комунального закладу «Павлівське навчально-виховне об'єднання «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Світловодської районної ради Кіровоградської області.
15.Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №307 “Про районний бюджет на 2018 рік”. 
16.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, площею 3,3000 га, що відводиться для продажу права оренди на 7 років на земельних торгах у формі аукціону, для ведення товарного с/г виробництва.
17.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що відводиться для продажу права оренди на земельних торгах загальною площею 5,4820 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель сг призначення.
18.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що відводиться для продажу права оренди на земельних торгах загальною площею 7,2839 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель сг призначення.
19.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться в корисуванні ФГ «ВК і К» площею 2,5700 га, для ведення товарного с/г виробництва (для обслуговування господарських будівель).
20.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок площами 34,2668 га і 24,4906 га, що надається в оренду терміном на 49 років ТОВ «С. Енерджі-Кіровоград».
21.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка знаходиться в корисуванні ФГ «ВК і К» площею 5,0344 га, для ведення товарного с/г виробництва (для обслуговування господарських будівель). 
22.Про забезпечення учасників АТО земельними ділянками для ведення ОСГ на території Світловодського району.
23.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки державної власності водного фонду для риборозведення та рибогосподарських потреб.
24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, загальною площею 5,2858 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за рахунок земель сг призначення. 
25.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок с/г призначення, що перебуває у користуванні ТОВ «МасАгро».
26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
27. Про скасування рішення про затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є спільною власністю територіальних громад Світловодського району від 24 лютого 2017 року №199.
28.Про затвердження Положення про порядок Призначення та звільнення з посади керівників підприємств, установ, організацій (крім закладів освіти), які належать до спільної (або комунальної) власності
територіальних громад Світловодського району, укладення та розірвання з ними контрактів та Типової форми контракту.
29.Про дострокове припинення повноважень депутата Світловодської районної ради сьомого скликання Кириченка Володимира Володимировича.
30.Про внесення змін до рішення районної ради №84 від 03.06.2016 року «Про заснування районної премії «За високі досягнення у праці».
31. Про звернення депутатів Світловодської районної ради Кіровоградської області до департаменту інфраструктури та промисловості Кіровоградської обласної державної адміністрації та Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області.
32. Про звернення депутатів Світловодської районної ради Кіровоградської області до Головного управління Національної поліції в Кіровоградської області.

Повернутись