Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

        31 липня відбулася тридцять перша сесія Світловодської районної ради сьомого скликання. Депутати розглянули, обговорили і прийняли позитивне рішення по одному питанню, а саме: «Про комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Світловодської районної ради Кіровоградської області».

        В пояснювальній записці до даного рішення, зокрема, прописано, що перетворення ЗОЗ на комунальні некомерційні підприємства запобігає можливому надмірному податковому навантаженню на комунальні ЗОЗ та виключає можливість їх банкрутства і скорочення існуючої мережі комунальних ЗОЗ.

        Перетворені комунальні ЗОЗ не можуть бути приватизовані, оскільки норми Основ встановлюють пряму заборону на такі дії.

        Джерелами фінансування перетвореного у комунальне некомерційне підприємство ЗОЗ можуть бути як бюджетні кошти, так і кошти юридичних та фізичних осіб. Також джерелом фінансування реорганізованого ЗОЗ можуть бути кошти, отримані за договорами з органами місцевого самоврядування та іншими ЗОЗ.

         Після закінчення сесії депутати плідно попрацювали в постійних депутатських комісіях, розглянувши і обговоривши питання, які будуть внесені на розгляд тридцять третьої сесії,Світловодської районної ради сьомого скликання.

 

Повернутись