Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

У День гідності і свободи, 21 листопада, на дев’яту ранку біля монументу «Борцям за волю і незалежність України», що на міській набережній зібралася громада під егідою   Світловодської районної ради та районної державної адміністрації.
Після покладання квітів до учасників мітингу звернувся голова Світловодської районної ради Роман Домбровський:
«Шановне зібрання, особисто для мене, цей день – день незламності українського духу, день української державності, день патріотизму!   Україна, це – європейська держава. І це беззаперечно! Саме заради цього найбільш свідомі, передові наші співвітчизники пішли на Майдан – спочатку у «помаранчеву» епоху, потім – в епоху «гідності». І продовжили відвойовувати здобутки державності та незалежності на східному фронті. Я переконаний, що сьогоднішній день для кожного свідомого українця, це - світлий день: є над чим замислитись, є до чого прагнути…
 
Дякую всім, хто брав участь у вікопомних подіях революційних і фронтових. Низько вам вклоняюся від себе, від депутатського корпусу Світловодської районної ради. Бажаю, щоб для всіх нас було сонячне небо. Слава Україні!». 
У свою чергу заступник голови Світловодської РДА Володимир Похілов сказав: 
«Сьогодні ми відзначаємо День гідності і свободи. У першу чергу згадаємо тих героїв, які полягли за незалежність України – велика їм пошана і вдячність. І наша світла пам'ять. Усіх вас вітаю з цим Днем! Бажаю здоров’я, щастя, сімейного благополуччя і злагоди! І мирного нам всім неба. Слава Україні!».
Хвилиною мовчання за полеглими Героями  та проникливою піснею співачки-аматорки з районного Будинку культури Юлії Мартиненко завершився цей скорботний і водночас врочистий захід: 
«Рідна ненько, матінко моя, 
До твого серденька припадаю я 
Вбережи, рідненька, нас від ворогів,
Захисти, країно, дочок і синів…»
Віталій Асауленко
Повернутись