Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

Десята сесія

     

        24 червня відбулось виїзне засідання десятої сесії районної ради сьомого скликання. Цього разу воно проходило в сільському Будинку культури           с. Іванівка.

        Вже не вперше засідання районної ради відбуваються в сільських населених пунктах. Мета тут одна: ознайомити районних депутатів з соціально-економічним розвитком території, її проблемами та перспективами. Учасники сесії ознайомилися з господарством ТОВ «Мас-Агро», яке очолює заслужений аграрій України, депутат Світловодської районної ради Середа Іван Якович, відвідали загальноосвітню школу I-II ступенів, місцевий, капітально відремонтований ФАП, відновлену церкву, побудовану ще в 1906 році.

       Після цього відбулось пленарне засідання.

       На сесію запрошувались депутати Іванівської сільської ради, жителі села.

Всі вони мали можливість стати учасниками пленарного засідання районної ради та висловити свої думки з питань порядку денного сесії. До речі, цього разу до порядку денного сесії було включено 19 питань, які мають важливе значення для життєдіяльності території. Проте, це не завадило провести сесію організовано і оперативно, так як всі питання були детально розглянуті в постійних комісіях. Що відбулись напередодні сесії. Важливо, що в роботі сесії взяла участь депутат Кіровоградської обласної ради Здебська Валентина Павлівна.

       Депутати не підтримали питання «Про пожежну безпеку та стан протипожежного захисту населених пунктів району» і відправили його на доопрацювання.

 

 

Повернутись