З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей в Світловодському районі 01 червня 2020 року голова Світловодської районної ради Роман Домбровський  та голова Світловодської районної державної адміністрації Віктор Селич завітали в гості з привітаннями та подарунками в прийомну сім'ю Відніченків, які виховують трьох прийомних дітей, позбавлених батьківського піклування та проживають в с. Павлівка нашого району.
Також цього дня, посадовці привітали дітей, що залишилися без батьківського піклування, які тимчасово проживають в сім'ях родичів (знайомих), дітей з родин, які перемістилися з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО на території сіл Золотарівка та Глинськ.
Для дітей були підготовлені святкові кошики (цукерки, солодощі, фрукти), святковий коровай, іграшки, канцелярське приладдя, та ін.