Державні посилання

 

 

 

 

ДЕРЖАВНИЙ ФОНД РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ

 

http://regionet.org.ua/en/Posibnuk_donorski_ta_investutsiyni_resyrsu_v_sferi_regionalnogo_rozvutky__1247.html#page_title

 

Підтримка політики регіонального розвитку в Україні.  EuropeAid/132810/C/SER/UA

 

Корисна інформація

Організаційні заходи районної ради та її виконавчого апарату

 

 1. Участь у підготовці і проведенні сесій, засідань постійних комісій та президії районної ради.
 2. Участь у підготовці матеріалів для проведення засідань Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.
 3. Робота із депутатськими запитами, узагальнення пропозицій і зауважень депутатів, висловлених на сесії районної ради, доведення їх до виконавців для вжиття заходів щодо реалізації та інформування депутатів.
 4. Організація щомісячного проведення в районі «Єдиного дня депутата», узагальнення інформації депутатів, пропозицій та зауважень виборців, доведення їх до виконавців.
 5. Сприяння редакції районної газети «Вісті Світловодщини» у підготовці матеріалів про діяльність депутатів місцевих рад та посадових осіб місцевого самоврядування.
 6. Вивчення, узагальнення і розповсюдження досвіду та практики роботи органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад.
 7. Розгляд листів, заяв, скарг, звернень громадян з питань роботи органів місцевого самоврядування за дорученням керівництва районної ради.
 8. Участь у підготовці матеріалів та заходів до відзначення державних і професійних свят.
 9. Забезпечення участі у навчанні депутатів районної ради та посадових осіб органів місцевого самоврядування у обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, посадових осіб місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (за окремим планом).
 10. Аналіз виконання прийнятих рішень сесій районної ради, які знаходяться на контролі в постійних  комісіях.
 11. Участь у загальних зборах громадян за місцем проживання.
 12. Виїзди в сільські ради з метою надання практичної допомоги у проведенні засідань постійних комісій, сесій рад, громадських слухань, днів села, звітів депутатів місцевих рад, розробці і прийнятті програм розвитку територіальних громад, вивчення стану виконання рішень Координаційної ради при голові районної ради та допомога у виконанні Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
 13. Аналіз звернень до районної ради та районної ради до місцевих і центральних органів виконавчої влади та відповідей, які на них надійшли.
 14. Вжиття заходів щодо запобігання корупції та усунення наслідків корупційних діянь в органах місцевого самоврядування.
 15. Забезпечення проведення огляду – конкурсу на кращу сільську раду.
 16. Надання допомоги територіальним виборчим комісіям у підготовці і проведенні позачергових, проміжних місцевих виборів.
 17. Участь у проведенні днів районної ради в територіальних громадах району.
 18. Організація та проведення зустрічей з представниками різних релігійних конфесій, керівниками районних організацій політичних партій з метою консолідації зусиль у виконанні програми соціально-економічного розвитку, бюджету району та районних цільових програм.
 19. Організація та проведення «Дня району».
 20. Організація роботи по занесенню кандидатур до Книги Пошани Світловодського району.